Dom Produktylcd advertising screen producent online
Orzecznictwo
Chiny SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Niesamowite wieści! Wiem, że twój zespół ciężko pracował, dzięki za szybkie ukończenie projektu.

—— Brian Walker

Bardzo podoba mi się twoja próbka. Czekamy na rozwój naszego partnerstwa.

—— Jenny Westbrook

Im Online Czat teraz

lcd advertising screen produkcja online

(100)
kupić 6-calowy mały ekran reklamowy LCD z cyfrowym oznakowaniem w Internecie Producent

6-calowy mały ekran reklamowy LCD z cyfrowym oznakowaniem

6 Inch Small Lcd Advertising Screen Exhibiting Digital Signage 6 Inch LCD Advertising Screen Display Monitor Android Media Player Digital Signage​ Why need digital signage display? In order to create new ... Czytaj więcej
2021-08-02 15:59:27
kupić RK3566 Ekran reklamowy LCD Wifi 4G Ultra cienka metalowa otwarta ramka Digital Signage w Internecie Producent

RK3566 Ekran reklamowy LCD Wifi 4G Ultra cienka metalowa otwarta ramka Digital Signage

8' 10.1' 13.3' 15.6' 21.5' High Quality LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Metal​ Open Frame LCD display signage: --the housing is metal material; --metal case design is for ... Czytaj więcej
2023-08-15 16:27:16
kupić 10,1/15,6-calowy ekran reklamowy LCD Wifi 4G Ultra cienka otwarta ramka Digital Signage w Internecie Producent

10,1/15,6-calowy ekran reklamowy LCD Wifi 4G Ultra cienka otwarta ramka Digital Signage

10.1/15.6 Inch LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Android 7.1 RK3399 Metal Open Frame Lcd Monitor Wall Mounted TFT LCD Touch Screen Metal Open Frame lcd Monitor wall mounted ... Czytaj więcej
2022-03-28 15:33:08
kupić Android 7.1 Lte Hd Media Player Ekran reklamowy Bluetooth 4.0 Lcd w Internecie Producent

Android 7.1 Lte Hd Media Player Ekran reklamowy Bluetooth 4.0 Lcd

Android 7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4.0 Lcd Advertising Screen Android7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth4.0 Lcd Monitor Advertising Display HOW DOES DIGITAL SIGNAGE WORK? Digital signage is the most ... Czytaj więcej
2022-02-12 17:31:39
kupić Wifi HD 500nits 32-calowy ekran reklamowy LCD 10 Pt pojemnościowy dotykowy w Internecie Producent

Wifi HD 500nits 32-calowy ekran reklamowy LCD 10 Pt pojemnościowy dotykowy

Wifi HD 500nits 32inch LCD Advertising Screen 10 Pt Capacitive Touch RK3288 Wifi HD Bluetooth 500nits 32inch Digital Signage Lcd Display Specification of LCD Digital Signage: CPU: RK3288/ RK3399 Operation ... Czytaj więcej
2022-04-09 11:27:13
kupić Wewnętrzny ekran dotykowy Wyświetlacz reklamowy LCD 10,1-calowe cyfrowe wyświetlacze LCD z przemysłową płytą ARM z systemem Android w Internecie Producent

Wewnętrzny ekran dotykowy Wyświetlacz reklamowy LCD 10,1-calowe cyfrowe wyświetlacze LCD z przemysłową płytą ARM z systemem Android

Indoor Touch Screen LCD Advertising Display 10.1inch lcd digital display screens with android industrial ARM board SPECIFICATIONS Display LCD Screen 7' 8' 10.1' etc. Resolution 1920*1080 Screen brightness ... Czytaj więcej
2023-07-22 17:19:40
kupić Ultra szeroki rozciągnięty ekran reklamowy LCD, monitor reklamowy LCD 450 cd / m2 w Internecie Producent

Ultra szeroki rozciągnięty ekran reklamowy LCD, monitor reklamowy LCD 450 cd / m2

Ultra wide stretched LCD digital signage ad player lcd advertising display monitor digital advertising screens for sale SPECIFICATIONS Functional parameters CPU RK3288 Cortex-A17Quad core 1.8 GHZ GPU Mali-T764 ... Czytaj więcej
2023-08-15 15:34:43
kupić Stojący wyświetlacz reklamowy LCD, wszystko w jednym odtwarzaczu reklam LCD z oprogramowaniem CMS w Internecie Producent

Stojący wyświetlacz reklamowy LCD, wszystko w jednym odtwarzaczu reklam LCD z oprogramowaniem CMS

lcd advertising display standing touch all in one digital signage board with CMS software Features 1. Application fields:public places ,for example,shopping mall, restaurant,airport, square, commercial buidings... Czytaj więcej
2022-04-09 14:28:46
kupić Pionowy wyświetlacz reklamowy Android z ekranem dotykowym Opcjonalnie z systemem WIFI 4G LAN CMS w Internecie Producent

Pionowy wyświetlacz reklamowy Android z ekranem dotykowym Opcjonalnie z systemem WIFI 4G LAN CMS

32 43 47 49 55 57.5 65 inch android vertical LCD advertising display with touch optional WIFI 4G LAN CMS system for sale Panel Type TFT-LCD 32' 43' 47' 49' 55' 57.5' 65' Resolution 1920(RGB)*1080(FHD) Show ... Czytaj więcej
2022-04-09 15:17:42
kupić Ekran dotykowy Digital Signage Cloud, ekran reklamowy LCD w Internecie Producent

Ekran dotykowy Digital Signage Cloud, ekran reklamowy LCD

23.8 24 inch Cloud Based Digital Signage Solutions, SUNCHIP ADW LCD advertising Digital Signage touch screen display Characteristics: 1. Infrared/Capacitive touch 10 points. 2. Support Android system. Support ... Czytaj więcej
2021-10-19 16:51:02
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|